Hozzászólás: M.A.G.U.S. beszélgető

Diocletianus írta:

Mi mást is mondhatnék? Köszönöm az értékelést.

D.
alias
M. J. Hunt

Kedves Maestro!
Most olvastam el másodjára a Kígyószív c. könyvedet és még élvezetesebb volt mint elsőre smile
Kérdéseim: Lesz-e folytatása a könyvnek olyan aspektusból, hogy mi történik az ork szövetséggel és a lovagrend hogyantovábbjáról.
Branig hadmester egy nagyon jó karakter (akár Tom Cruise is játszhatná  big_smile  big_smile ) van esetleg terved, hogy a karakterrel újabb kalandot mesélsz el?
Mi lesz a következő mű, Tőled?

Jó munkát kíván
siuras!

siuras írta:
Diocletianus írta:

Mi mást is mondhatnék? Köszönöm az értékelést.

D.
alias
M. J. Hunt

Kedves Maestro!
Most olvastam el másodjára a Kígyószív c. könyvedet és még élvezetesebb volt mint elsőre smile
Kérdéseim: Lesz-e folytatása a könyvnek olyan aspektusból, hogy mi történik az ork szövetséggel és a lovagrend hogyantovábbjáról.
Branig hadmester egy nagyon jó karakter (akár Tom Cruise is játszhatná  big_smile  big_smile ) van esetleg terved, hogy a karakterrel újabb kalandot mesélsz el?
Mi lesz a következő mű, Tőled?

Jó munkát kíván
siuras!

Szia!

Örülök, hogy másodjára is tetszett!

Nem tervezem a folytatását, főleg nem olyan szempontból, hogy mi lesz utána Gro-Ugonban, úgyhogy szabad a préda. Ha tippelnem kellene, azt mondanám, hogy a törzsszövetség közös ellenség hiányában viszonylag gyorsan megszűnik, de ez nyilván attól is függ, hogy Birak fia Badrid  (vagy valamelyik másik ork) fekete hadúr lesz-e...

Branig, mint Tom Cruise? Hát, nem tudom... Olyan sokat azért nem fut. big_smile  Branig kifejezetten nagydarab, magas, sötét hajú. Inkább Clive Standen (Rollo a Vikingekből), vagy ha A-lista, akkor a kipattintott Christian Bale, esetleg Hugh Jackman.

Branig és Endeline története folytatódik "A ködök városában" c. novellámban (in.: Bíborgyöngyök II.), ezen túlmenően nem terveztem velük foglalkozni, de már annyian kérdeztétek, hogy talán újra kellene gondolnom. wink

Következő mű? Jó kérdés! Elvileg szerkesztés előtt áll egy regényem és kb. egy tucat novellám. Hogy mikor és melyikből lesz valami, az nem csak tőlem függ.

Köszönöm:
D.

Köszönöm a választ!
Tom Cruise eljátszotta Jack Reachert is aki pedig a könyv szerint 190 cm és 110 kg  big_smile  big_smile de sebaj...
Elfogom olvasni a novellát...
Várjuk az új művet!