Hozzászólás: Szkriptúra V. - előzetesképp

Raon, a jelentkezési link nekem az Outlookot nyitja meg....

Mindenesetre elküldtem egy facebookos join-t, a nevem már csak ad valamit, ha már megjelentettétek az egyik rémtettem smile

@Raon: A jelentkezési link nekem Outlookot nyit, ill. akar telepíteni. Nem igazán értem.
A facebookon küldtem a joint.

„Nem moccan a medve. Nem moccan a vadkan. Lesték egymást: mi lesz? …Kavargott a hó, gomolyogtak a testek. Sárga meg veres cseppekben fröccsent szerteszét s olvadozott a havon a testek párája, a nyár, a vér…”

Próbáld mobilról. Nekem Raon email címét dobta fel.  wink

Utoljára Nekeresdi szerkesztette (2015.06.02. 06:28:50)

Jó reggelt!

Én pedig mindenképp megvárnám, hogy ez tisztázódjon, mielőtt csinálnék egy facebook-profilt. Ugyanis nekem sincs. smile

"... A mohos szobor alapján a Bűvdudás nyakigláb alak lehetett különös szemekkel. ..."

Üdv mindenkinek!

A jelentkezési link az én emailcímem (raon kukac deltavision pont hu), ide kell jelentkezni. Ide kell megadni azt, hogy ki, milyen álnéven (erről tudnom kell, hogy listázhassak smile, milyen pályamű alapján (ez kell az azonosítási átvilágításhoz smile ).
Amelyik gépen nincs levelezőprogram telepítve, ott a drága windows az outlookot tekinti annak, ezért akar telepíteni, hogy meg tudja nyitni az emailt a címemmel. De akkor ez kivédhető sima email írással. smile

(a tortúrához elnézést - lám, informatikusként sem jutott eszembe hogy ilyen történhet wink )

@Raon: Írtam e-mailt jelentkezésképpen.  smile

„Nem moccan a medve. Nem moccan a vadkan. Lesték egymást: mi lesz? …Kavargott a hó, gomolyogtak a testek. Sárga meg veres cseppekben fröccsent szerteszét s olvadozott a havon a testek párája, a nyár, a vér…”

Üdvözlet!

Hogy sikerült a szombati könyvmegjelenősdi?
Sajnos munka miatt nem tudtam felutazni.

Hello, Raonhoz lenne egy kérésem. Elküldtem egy kis novellát jelentkezésképp, de nem tudom átment-e mert visszajelzést sajnos nem kaptam róla. Meg tudnád nézni, hogy megkaptad-e?

Előre is köszönöm.

"Tudom, hogy vannak dolgok, amiket nem tudok - az ezek utáni vágy és szándék vezérli lépteimet Krad útján e földön, hogy lelkem egyre tökéletesedve beteljesedjen. És vannak dolgok, amiket nem tudhatok - ezek keresése pedig tiltott és istentelen szándék a szívemben, amit hitem segít legyőzni."

Tyrrion írta:

Hello, Raonhoz lenne egy kérésem. Elküldtem egy kis novellát jelentkezésképp, de nem tudom átment-e mert visszajelzést sajnos nem kaptam róla. Meg tudnád nézni, hogy megkaptad-e?

Előre is köszönöm.

Szia!

Elnézést, az valahol elkeveredhetett - viszont még nincs mire jelentkezni, a kiírásra egyelőre várni kell, amíg látótávolságba kerül az Abasziszos pályázat két kötete. Erre már sokszor mondtam időpontot, így most nem tenném, úgy sem látom előre... de az biztos, hogy már nem kell rá olyan sokat (nagyon sokat) várni.