Hozzászólás: Szkriptúra IV. - M.A.G.U.S. novellapályázat

Bwáhhááá, úgy kell neked, élénk képzelőerő, leeresztett pajzsokkal... big_smile big_smile big_smile

"...és veszed le véres torkodat a korcsolyámról...!"

Sziasztok!

Sajnos nem tudtam elmenni a hivatalos eredményhirdetésre, így csak ezúton tudok mindenkinek gratulálni.  roll
Azt szeretném kérdezni, hogy valaki lenne-e olyan kedves egy pár mondatban összefoglalni a találkozón elhangzottakat? Gondolok itt a konkrétumokra: megjelenések tervezett időpontjai, következő pályázat, változások/új ötletek a pályázati rendszerben, általános tapasztalatok/hibák a beérkezett művekkel kapcsolatban... etc tongue

Köszönettel :
Ark

Ha a lábad már nem bírja, a szíved vigyen tovább!

Még egyszer gratulálok mindenkinek.

Üdvözletem népek!

Én is kérnék egy helyzetjelentést a hétvégén történtekről, sajnos nem tudtam megjelenni.
Mindenkinek óriás gratuláció még egyszer.

Az igazat megvallva reméltem, hogy valaki beszámol helyettem, mert nekem most elég sűrű napjaim vannak mostanság. De ha senki, akkor majd én, ha oda jutok végre. smile

Üdv mindenkinek!
Az eredményhirdetés a legutóbbihoz hasonlóan alakult. A zsűrit ketten képviselték, Raon, és a Delta Vision vezetője. Néhány általános statisztikával kezdték, majd felolvasták az eredményt (hátulról), és mindegyik íráshoz hozzá is fűztek valamit, valamint megpróbálták elmondani miről szól, spoilerezés nélkül.
Ezután a győztest interjúvolták meg, majd rövid kérdezz-felelek után  kötetelen beszélgetésre került a sor.

U.i. Szeretnék én is felkerülni a listára a szakmai esthez.
Jelige : Külföldiek, Cím: Rubinszem

ONTOS!
Aki ezen részt szeretne venni, az legkésőbb október 12. éjfélig jelentkezzen a jeligéjével, hogy lássuk, milyen munkákkal kell számolni.

Sziasztok!

Nagyon szívesen jelentkeznék holnap éjfélig, de változatlanul az a gondom, hogy egy héttel előre kellene tudnom, hogy mikor lesz...
Feltételezem szombatra gondoltatok leginkább, ez esetben viszont a jövő hét munkanap lesz, az utána következő meg 4napos hétvége, amit gondolom a szerencsésebbek inkább a családdal töltenének, mint munkával.

Az eredményhirdetés a legutóbbihoz hasonlóan alakult. A zsűrit ketten képviselték, Raon, és a Delta Vision vezetője. Néhány általános statisztikával kezdték, majd felolvasták az eredményt (hátulról), és mindegyik íráshoz hozzá is fűztek valamit, valamint megpróbálták elmondani miről szól, spoilerezés nélkül.
Ezután a győztest interjúvolták meg, majd rövid kérdezz-felelek után  kötetelen beszélgetésre került a sor.

Köszönöm szépen. Megmondom őszintén, inkább a jó és rossz példákra gondoltam az eredményhirdetés kapcsán. Januárban például elhangzott a hősi fantasztikum fontossága, hogy a M.A.G.U.S. történetekben nem szerencsések jelenkorunk divatos dark fantasy elemei ( Trónok harca pl. )Vagy, hogy a hosszabb írásművek, kerekebb sztorit adhatnak - hogy az jön le belőle, hogy sokat foglalkozott velük az írója.
Ilyen okosságokra gondoltam elsősorban, olyan tapasztalatokra, melyek javíthatják a további irományainkat.

Köszönettel : Ark

Ha a lábad már nem bírja, a szíved vigyen tovább!

Mab Tee üzeni Tükörálarc felhasználónak, hogy perpillanat sajna net nélkül maradt.

maggoth írta:

Mab Tee üzeni Tükörálarc felhasználónak, hogy perpillanat sajna net nélkül maradt.

Tükörálarc vette az adást, és addig is kitartóan üti tovább Mabet, míg a postafiókjában felgyűlt pofonok mind egyszerre zúdulnak a nyakába. Kösz a közvetítést, druszám!

Igazán nincs mit.

@Tükörálarc: Tüköálarc áll most úgy idővel, hogy Pléhpofának is jusson belőle? smile

@Gáspár András: Ha előbb Pléhpofa is szán egy kis időt Tükörálarcra. smile Mail mindjárt megy.

A szakmai estről van valami hír? Mikor lenne? Hol?

Zsömi írta:

A szakmai estről van valami hír? Mikor lenne? Hol?

Még nincs, amint lesz konkrétum, jelzem. Addig is a türelmedet kérem.

Czuki vagy, de eltévedtél, ez nem egy orosz bizniszfórum... big_smile

Ну, погоди!

big_smile big_smile big_smile

@Enkara: azt ő nem tudhassa, mer spambotból van.
Muszáj lesz az egész ukrán IP-tartományát kitiltani a hamis orosz krémtortájának, mielőtt nekiáll nemigazi Pradát árulni, mint az a másik, a kínai. big_smile

^^ Pradát nem eszem, kici kínaiktól max kavicsokat szoktam vásárolni. big_smile Ha meg már ukrán szpembot, legalább akánegyvenhetesekkel házalna... smile))))

@Raon: Net hiányában csak most olvastam a Delta hírekben, hogy lesz kiadói est január 9-én. Érdeklődnék, hogy ez az est ad lehetőséget a korábban beharangozott Szkriptúra IV. pályázatra leadott pályaművel kapcsolatos személyre szóló értékelésre a tehetségkutató szekció keretében vagy két külön eseményről van szó és lesz még külön értékelős est is? Csak azért érdeklődöm, mert e-mailt a címemre nem kaptam erről és nem látok tisztán a kérdésben.

Előre is Nagyon Köszönöm!

Utoljára Draconarius szerkesztette (2015.01.05. 16:11:47)

„Nem moccan a medve. Nem moccan a vadkan. Lesték egymást: mi lesz? …Kavargott a hó, gomolyogtak a testek. Sárga meg veres cseppekben fröccsent szerteszét s olvadozott a havon a testek párája, a nyár, a vér…”

Draconarius írta:

@Raon: Net hiányában csak most olvastam a Delta hírekben, hogy lesz kiadói est január 9-én. Érdeklődnék, hogy ez az est ad lehetőséget a korábban beharangozott Szkriptúra IV. pályázatra leadott pályaművel kapcsolatos személyre szóló értékelésre a tehetségkutató szekció keretében vagy két külön eseményről van szó és lesz még külön értékelős est is? Csak azért érdeklődöm, mert e-mailt a címemre nem kaptam erről és nem látok tisztán a kérdésben.

Előre is Nagyon Köszönöm!

Az értékelős alkalom külön  lesz, mert arra érdemben is készülni kell (legalábbis így szeretnénk). Ez egyébként nincs elvetve, mint terv, csak tavaly az év végén mindennel elcsúsztunk, így ezzel is.
Illetve én a mai este nem tudok ott lenni, ezért erre mindenképpen csak azt tudom mondani, hogy elnézést, de majd legközelebb.

Köszönöm Raon a tájékoztatást!

„Nem moccan a medve. Nem moccan a vadkan. Lesték egymást: mi lesz? …Kavargott a hó, gomolyogtak a testek. Sárga meg veres cseppekben fröccsent szerteszét s olvadozott a havon a testek párája, a nyár, a vér…”