Téma: Hibajelentő

Hibajelentő

"Itt vagyok, mint egy százszor elhajított kő."

Hozzászólás: Hibajelentő

Üdv!

Az első runa számot csak én nem tudom letölteni? smile

Utoljára Smerto szerkesztette (2010.11.08. 18:54:06)

Köszi, javítjuk!

Pali

Hello!

http://www.ynev.hu/cikk/pelda_hirmondas/

Ennek szerintem nem igy kéne kinéznie smile

A teremtés titkos történeténél és az Anat-Akhan leirásában felsö indexben lévő számok nem csinálnak semmit (leendő szószedet?)

A kristályszféráknál Gambit tudathasadásos értékelése bentmaradt (gondolom nem szándékosan).

http://www.ynev.hu/forum/index.php a logo és a linksor (tabernákulum stb) lecsuszott (ha csak nálam akkor sry), de csakezen a linken, ha alforumra megyek rendesen müxik.
(látom ez még alakul de azért szoltam wink  )

Többet nem találtam, pofás lett az oldal smile

Üdv

Első ránézésre jó kis oldal. smile

Csak egy apró észrevétel: a fórum tetején az "Üdv neked," helyett "Üdv neved:" szerepel.

az ynev.hu és a www.ynev.hu nem ugyanoda mutat (az előbbin még a "fejlesztés alatt" felirat látható)

Smerto írta:

Ennek szerintem nem igy kéne kinéznie

Jogos smile

Smerto írta:

A teremtés titkos történeténél és az Anat-Akhan leirásában felsö indexben lévő számok nem csinálnak semmit (leendő szószedet?)

Így van.

Smerto írta:

A kristályszféráknál Gambit tudathasadásos értékelése bentmaradt (gondolom nem szándékosan).

Hupsz... hát igen... néha elfárad az ember smile

Smerto írta:

Csak egy apró észrevétel: a fórum tetején az "Üdv neked," helyett "Üdv neved:" szerepel.

Köszi!

vokod írta:

az ynev.hu és a www.ynev.hu nem ugyanoda mutat (az előbbin még a "fejlesztés alatt" felirat látható)

Csak egy szerverhibával találkoztál, ma este még előfordulhat párszor.

Még nem döntöttem el, hogy a HonlapElem->HonlapElembölAdatTömb() vagy a SorbaRendezöTároló->KódGenerálás()-e a kedvenc metódusom.

Sziasztok!

Letöltések menü alatt, az Uwel nevében leírásánál a következő elírást találtam:

"borítójábolt készült háttréképek"

Üdv.:

Zozo

Üdv!

Itt is problémát jelent a '-' karaktert tartalmazó e-mail címmel történő bejelentkezés.

Üdv:

Mirage

Zozo & Mirage, köszönöm, javítom.

Sziasztok!

Eddigi találataim (lehetséges, hogy csak nálam vannak, de két gépről is hasonló az eredmény):

- A bal felső sarokban lévő bejelentkeztető nem enged belépni, csak a fórumbelépésen keresztül tudok "betrükközni" az oldalra.
- A fórumban angolul vannak a rangok.
- A hírek között legalul szerepel a shadonos hír, aminek a dátuma viszont novemberi, tehát feljebb kellene lennie.
- A Letöltések menüpontban csak a Galériák menüpont működik, és véletlenszerűen hol a Térképek, hol az Ynevi grafikák jön be először, ha rákattintok.

Az extra javaslataimat ismeritek korábbról, de szerintem ami fontos lenne, hogy a MAGUS termékek innen is közvetlenül elérhetőek és rendelhetőek legyenek.

Marcus

Sziasztok!

Ha nem vagyok bejelentkezve nálam a lépj be vagy regisztrál felirat becsúszik a MAGUS logó alá.

Draquiss írta:

Ha nem vagyok bejelentkezve nálam a lépj be vagy regisztrál felirat becsúszik a MAGUS logó alá.

Ha jól sejtem Firefox-ot használsz igaz?

Valóban! Azt használok,akkor ezamozzilamotor hibája lesz. Köszönöm!

Draquiss írta:

Valóban! Azt használok,akkor ezamozzilamotor hibája lesz. Köszönöm!

Nem a tűzróka borzoló teljesen jó, javítani fogom!

Sziasztok!

Grat az oldalhoz!

2 észrevétel:
Geoframia menűpont almenűje nem Hősök, Bajnokok, Kalandozók akar lenni?
Mondjuk ha átjött a csillagkapon pár ős akkor nem szóltam de remélem akkor goa'uldok is lesznek big_smile

A Teremtés titkos történeténél még mindig nem müködnek a lábjegyzetek.

Hello!

A lábjegyzeteknél Gambit már irta hogy a számok fölé kell vinni az egeret, és akkor megjelnik a kívánt információ smile

Üdv

Smerto írta:

Hello!

A lábjegyzeteknél Gambit már irta hogy a számok fölé kell vinni az egeret, és akkor megjelnik a kívánt információ smile

Üdv

Firefoxnál ez mintha nem működne, sem fölévitellel, sem kattintással.

Utoljára lightningrider szerkesztette (2010.11.16. 15:40:02)

"Amdiss eudo sinawarthen." Áldozat lészen diadalmunk.

"If you steal from one person, that's plagiarism… If you steal from a lot of people, that's research."  George R.R. Martin

Nálam FireFox alatt is működik

Sziasztok!

Jó dolog ez a beléptetés-upgrade.

Nem tudom, hogy az megvalósítható-e, hogy ha valaki be van lépve valamelyik deltás oldalra, akkor a másikon is automatikusan bejelentkeztesse a rendszer (ahogy megfigyeltem, jelenleg kifejezetten kijelentkeztet a másik oldalról).

Marcus

Lábjegyzetek: ezeknek böngésző függetlenül egyfomán kell működniük. Előfordulhat, hogy egyik-másik hibás; ha valaki találna ilyen, kérem szóljon róla (melyik cikk melyik lábjegyzete), és azonnal javítom.

Marcus írta:

Nem tudom, hogy az megvalósítható-e, hogy ha valaki be van lépve valamelyik deltás oldalra, akkor a másikon is automatikusan bejelentkeztesse a rendszer.

Ez lesz a következő lépés, amint meggyőződtünk róla, hogy a kiadói oldalon stabilan működik.

Most már jók a lábjegyzetek, köszi!

"If you steal from one person, that's plagiarism… If you steal from a lot of people, that's research."  George R.R. Martin

Nem jelennek meg a cikkhez írt hozzászólások, legalábbis a Kyria pusztítóinál van két üres bejegyzésem. Ha lehet őket törölni, megköszönném.

Nem tudom, hogy az én készülékemben van-e a hiba, de nekem Windows/Chrome összeállítással az ynev.hu csak egy fehér lapot eredményez. Ugyanerről a gépről IE8 működik. Az is működik, ha Chrome-ban a https://ynev.hu-t nyitom meg. Cache-t töröltem már a Chrome-ban, semmi változás...